Популярное на сайте
OVAND GRIM з новинкою
Меню пользователя
  • Распечатать
Столичні рокери OVAND GRIM презентували пісню і кліп, які присвятили пам'яті десантників 25-ї окремої Дніпропетровської повітряно-десантної бригади та екіпажу Іл-76, збитого при посадці в аеропорту «Луганськ» 14 червня 2014 року.

Пісня має назву «Ксю». Її сюжет розповідає історію кохання двох людей, яких назавжди розлучила війна.

Ксю – це ім'я дівчини, нареченої десантника, героїні історії з Закарпаття.

У пісні згадується річка Латориця, а у відео показані її мальовничі береги.

Робота над записом пісні тривала з квітня 2017 року. Відбувався пошук стилю композиції та її остаточне звучання. У записі використані унікальні музичні інструменти. Зокрема, найкращі гітари та гітарне обладнання що є в Україні.

Зйомки кліпу розпочались у вересні 2017 року в Ужгороді і закінчились у березні 2018 року в Києві.
Головну жіночу роль виконала «Міс Мукачево 2012», випускниця Київського національного університету театру, кіно і телебачення імені І. К. Карпенка-Карого, акторка Тетяна Шавкова.

Віталій Олексієнко, вокаліст гурту OVAND GRIM та автор композиції: «Ця пісня і кліп не про війну, а у першу чергу про людину на війні. Бо тільки людина та її життя є найдорожчим що може бути. І ми показуємо не якийсь окремий героїчний подвиг солдата, а радше самого солдата показуємо людиною. Просто людиною. Яка відчуває, яка живе і яка кохає. Незважаючи на усе і всупереч усьому».
Информация
Комментировать статьи на нашем сайте возможно только в течении 15 дней со дня публикации.


Радио Активность 107.3 FM