Популярное на сайте
» » Вам новий сингл від гурту DILEMMA!
Вам новий сингл від гурту DILEMMA!
Меню пользователя
  • Распечатать
Паті-гурт DILEMMA повертається з новим гарячим хітом – Майлав.
Останній на сьогодні сінгл DILEMMA – «На патi» побив усі можливі рекорди! Ось уже 4 місяці «На патi» тримається у гарячій ротації найпопулярніших українських радіостанцій, а кількість переглядів кліпу на YouTube вже перевалило за 2,5 мільйони. Саме час розкачати танцпол новим ритмом!
«Майлав – чудовий жарт в кращих традиціях реп-репрезенту», - каже фронтмен гурту Джей. «Ми всі начеб-то такі круті, що об нас можна рєльси зламати. Але доти, до поки не з’явиться «мала» - та сама, думаючи про яку, ти більше нічого не бачиш і не чуєш. Це тру сторі кожного хлопця. Наша з Мастєром (прим. – участник гурту) в тому ж числі».
Влад Маста (Мастєр): «Нам дуже сподобалась ця гра слів. Мала-мала, Мала – май лав. Все начеб-то легко і просто, але пісня раптово заграла та ожила. А потім з’явилось це липуче shake it! Shake it! Почувши один раз – цю пісню наспівуєш весь день».
Майлав – вже четвертий сингл після повернення гурту DILEMMA на велику сцену. Лірична «Iншими», перший справжній український EDM «Тiлом тряси», суперхіт «На патi» і, нарешті, прем’єрна «Майлав» увійдуть в новий альбом DILEMMA, вихід якого заплановано на другу половину 2018 року.
[center][/center]
Информация
Комментировать статьи на нашем сайте возможно только в течении 15 дней со дня публикации.


Радио Активность 107.3 FM