Популярное на сайте
» » Брати Гадюкіни: запрошення на прем’єру саундтреку до фільму Шляхетні волоцюги
Брати Гадюкіни: запрошення на прем’єру саундтреку до фільму Шляхетні волоцюги
Меню пользователя
  • Распечатать
Кінокомпанія «Ганзафільм» та легендарний гурт Брати Гадюкіни запрошують на прем’єру музичного відео на пісню «Тільку ві Львові» – саундтреку до повнометражного художнього фільму Шляхетні волоцюги.

Після перегляду відбудеться прес-конференція з музикантами гурту, режисером фільму і виконавцями головних ролей.

«Тільку ві Львові» – найвідоміша пісня про Львів. Тому, здається, вона вже стала народною. Але автори «Lwów jest jeden na świecie» (оригінальна назва пісні) відомі.
Це єврейсько-польський пісняр зі Львова Емануель Шлехтер та голівудський композитор Генрик Варс.

Саме Шлехтер є автором сценарію фільму «Волоцюги» (Włóczęgi), що побачив світ у 1939 році, де й звучить «Tylko we Lwowie».

Першими її виконавцями були Щепко і Тонько (Казимир Вайда і Генрик Фоґельфенґер), радіоведучі, актори, зрештою, найвідоміші львівські батярі, які у 30-х роках ХХ століття стали живими легендами. Тому й недивно, що пісня у їх виконанні одразу здобула шалену популярність.

Свою інтерпретацію легендарної композиції спеціально для фільму Шляхетні волоцюги зробили музиканти легендарного гурту Брати Гадюкіни.

Кому як не культовим львівським розбишакам долучатися до фільму про львівських батярів? Отже, крім пісні «Тільку ві Львові», у стрічці Шляхетні волоцюги буде звучати інструментальна версія нової композиції «Роксоляна» та народна «Файдули фай» від гурту Брати Гадюкіни.
Информация
Комментировать статьи на нашем сайте возможно только в течении 15 дней со дня публикации.


Радио Активность 107.3 FM