Популярное на сайте
» » Ігор Кондратюк: "У нас війна, люди, не можна співпрацювати з агресором"
Ігор Кондратюк: "У нас війна, люди, не можна співпрацювати з агресором"
Меню пользователя
  • Распечатать
Є прості істини, які повинні розуміти всі. До них же належить і питання співпраці з країною-агресором у той час, коли йде війна.Такою думкою поділився український продюсер і телеведучий Ігор Кондратюк, який подискутував на тему ініціатив віце-прем'єр-міністра В'ячеслава Кириленка щодо вітчизняних артистів, які гастролюють у Росії, повідомляє Обозреватель.Титрування так званих артистів-зрадників на ТБ Кондратюк вважає дуже "вузьким" підходом."Це дуже вузько - титрування. Мені здається, наші люди, артисти, працівники їздять у Росію тому що це можна. Потрібно визначити термін заборони. Ці люди - колаборанти, співпрацюють із агресором", - запропонував ведучий.При цьому, на думку Кондратюка, українці також повинні зважати на таке визначення.


"Це вузько - карати тільки Кароліну (Ані Лорак - Ред.), Настю і Потапа. Треба карати всіх, хто туди виїжджає", - пояснив він.

При цьому зірка шоу "Караоке на Майдані" звернувся до артистів, нагадавши про прості істини.


"Коли ходиш у туалет - треба користуватися папером. Це всі розуміють. Але не всі розуміють, чому не можна мати справу з агресором. У нас йде війна, люди", - наголосив Кондратюк.
Информация
Комментировать статьи на нашем сайте возможно только в течении 15 дней со дня публикации.


Радио Активность 107.3 FM