Популярное на сайте
» » Ольга Полякова відзначилася незграбним ксенофобським висловлюванням
Ольга Полякова відзначилася незграбним ксенофобським висловлюванням
Меню пользователя
  • Распечатать
На одне з перших запитань журналістки телеканалу "ТСН" про те, чи збирається він провідати матір і сестру в рідному селі, співак Олег Винник промовчав. Згодом до журналістки підійшов один із охоронців і продюсер і - в "кращих традиціях шоу-бізнесу" - примусили покинути зал прес-служби.

На запитання іншого журналіста про відсутність дружини на церемонії та загалом про особисте життя Винника взялася відповідати співачка Ольга Полякова, яка разом з Винником отримала нагороди "найкрасивіших-2018".

Спершу вона зазначила, що познайомилась особисто з його дружиною Таїсією, але потім звернулася до співака, щоб той відповів на запитання: "Олеже! Вже пора розказати. Давай камінг-аут, Олеже". Проте Винник знову промовчав, хоча щось заспівав - декілька рядків зі своєї пісні."Бачите, не готовий наш хлопчик. Ну, що робити? Головне, що він не гей. Хоча я проти геїв нічого не маю. Просто він не гей, і дівчата можуть мріяти про нього далі. В нього є кохана. Ми це знаємо. Але він кохає не тільку ту кохану, а ще й всіх жінок України,
– просторікувала співачка.

Отут навіть не знаєш, що було краще: говорити чи промовчати.
Информация
Комментировать статьи на нашем сайте возможно только в течении 15 дней со дня публикации.


Радио Активность 107.3 FM